This event has already occurred. Take a look for upcoming events.

Partners

 • Main partners

  • logo Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

   Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

   Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. je předním světovým výrobcem polovodičů, telekomunikačních zařízení, digitálních médií a technologií určených pro digitální konvergenci. V roce 2011 dosáhly její konsolidované tržby výše 143,1 mld. USD. Ve 205 pobočkách v 71 zemích po celém světě zaměstnává přibližně 222 000 pracovníků. Je rozdělena do dvou samostatných organizací, které koordinují činnost devíti nezávislých divizí: Digital Media & Communications, pod níž spadají Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions a Digital Imaging; a Device Solutions, jež se skládá z divizí Memory, System LSI a LCD. Společnost Samsung Electronics si vydobyla uznání za špičkové výsledky, kterých dosahuje při plnění celé řady ekonomických, ekologických a sociálních kritérií, a byla vyhlášena nejudržitelnější technologickou společností z Dow Jonesova indexu udržitelnosti za rok 2011.

  • logo Seznam.cz

   Seznam.cz

   Seznam.cz je technologickým a mediálním domem, jehož domovskou stránku denně navštíví přes tři miliony reálných uživatelů. Služby a produkty Seznam.cz využívají už více než 20 let ti, co na internetu hledají informace, zábavu či jeho prostřednictvím chtějí vydělat peníze. Fulltextové vyhledávání, Mapy.cz, Stream.cz, katalog firem, e-mailová pošta s více než osmi miliony aktivních účtů, zpravodajství a odborné inzertní služby jsou běžnou součástí každodenního života českých uživatelů internetu.

 • Partners

  • logo Brightcove

   Brightcove

   Brightcove Inc. (NASDAQ: BCOV), přední globální poskytovatel cloudových služeb pro video nabízí skupinu výrobků, která znamená revoluci ve způsobu, jakým organizace poskytují videozážitky. K produktům skupiny patří Video Cloud, přední online videoplatforma, Zencoder, přední cloudová služba zpracovávající média a poskytovatel technologie videoher HTML5. Brightcove má přes 6 300 zákazníků ve více než 70 zemích, kteří využívají cloudový obsah Brightcove k budování a provozování videozážitků prostřednictvím PC, smart telefonů, tabletů a připojených televizorů. Více informací najdete na http://www.brightcove.com .

  • logo České Radiokomunikace

   České Radiokomunikace

   České Radiokomunikace a. s. jsou největším expertem na trhu vysílacích služeb. Jako první v České republice spustily jak veřejné, tak i komerční digitální televizní vysílání. České Radiokomunikace nabízejí také komplexní portfolio telekomunikačních a ICT služeb prostřednictvím vlastní infrastruktury pro velkoobchodní a korporátní zákazníky. Více informací na www.radiokomunikace.cz

  • logo MEDIAPOLI GROUP s.r.o.

   MEDIAPOLI GROUP s.r.o.

   MEDIAPOLI GROUP s.r.o. je volnou součástí skupiny Československá filmová společnost, která provozuje televizní stanice CS film, CS mini, Horor Film, KINOSVĚT, Radio Dechovka, dětský webový portál www.csmini.cz [1]. a portál Horror.cz. MEDIAPOLI GROUP je marketingovou a produkční společností mimo jiné změřenou na oblast výroby a vývoje televizních projektů. Připravila produkci a koprodukci více jak 10 televizních formátů. V současné době připravuje tematické videoportály pro známé mediální skupiny.

  • logo nangu.TV

   nangu.TV

   nangu.TV je významný výrobce a poskytovatel řešení pro IPTV a OTT (over-the-top nebo též Internetové streamování). Patří mezi špičková řešení, také díky tomu, že pokrývá všechny hlavní služby včetně Live TV, VoD, nelineární televize, PVR, interaktivních aplikací (sázení, reklama), atd. V řešení najdete vlastní ditribuovaný file-systém, řízení doručování obsahu, jeho přizpůsobení koncovému zařízení (STB, mobil, počítač, tablet) i kvalitě sítě. Zajímavou oblastí je také obchodní logika včetně doporučování obsahu uživatelům.

  • logo TP Vision Czech Republic

   TP Vision Czech Republic

   Společnost TP Vision je silným hráčem zaměřeným na oblast vizuální digitální zábavy. TP Vision se zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguayi, Paraguayi a vybraných státech Asie a Tichomoří. V TP Vision se spojuje dokonalý design a zkušenosti v oblasti inovací Philips TV s precizní výrobou, flexibilitou a rychlostí TPV. Díky tomuto spojení společnost přináší na trh vysoce kvalitní televizní přístroje: chytré a snadno ovladatelné, s důrazem na sofistikovanost, např. nové materiály a tenký design. Společnost při vývoji svých přístrojů myslí na to, aby uživatelům přinášely jen výjimečné televizní zážitky. S televizory Philips se TP Vision stala světovou jedničkou v oblasti prodeje hotelových televizí. TP Vision sídlící v holandském Amsterdamu je exkluzivním držitelem licence značky Philips TV ve všech zmíněných státech. Společnost je ze 100 % vlastněná TPV, světovým lídrem ve výrobě monitorů a LCD se sídlem v Číně. Společnost TPV Group dlouhodobě posiluje svou pozici na světovém trhu díky využití dlouholetých zkušeností s vývojem, produkcí a logistickou efektivitou. TP Vision zaměstnává okolo 2 000 lidí na několika místech po celém světě.

 • Media partners

  • BRAVE NEW MEDIA s.r.o.

  • logo Marketing & Media

   Marketing & Media

   Marketing & Media je týdeník o médiích, marketingové komunikaci a kreativitě v reklamě. Přináší aktuální informace a analýzy o dění v oboru, exkluzivní výzkumy, data a komentáře. Součástí jsou tematické přílohy M&M plus s analýzami jednotlivých oborů marketingové komunikace. Je jediný český člen mezinárodní sítě časopisů o marketingové komunikaci a médiích NIMM.

 • Product partners

  • logo Profi Catering

   Profi Catering

   Profi Catering je renomovaná cateringová společnost s více než 18 lety zkušeností v oboru. Komplexně zajišťujeme koktejly, recepce, bankety, pracovní občerstvení a konference, dodávky hotových jídel a gastronomických specialit. Společně s cateringem zajistíme také další doprovodné služby, program, dekorace a vhodné lokality. Náš tým kreativních a inovativních profesionálů ve svých oborech je připraven vám připravit nabídky přímo na míru vašich akcí a eventů.

  • logo STRV

   STRV

   STRV je česká společnost působící převážně na americkém trhu. S cílem vyvíjet mobilní aplikace pro tamější startupy založila v roce 2012 pobočku v San Franciscu. Kompletní vývoj aplikací probíhá v České republice, kde společnost zaměstnává talenty z oblasti programování a UX designu.

  • logo Visual Unity

   Visual Unity

    Společnost Visual Unity je poskytovatelem služeb v oblasti profesionálních audiovizuálních technologií. Od roku 1991 projektujeme, dodáváme, integrujeme a servisujeme systémy založené na produktech klíčových světových výrobců s použitím vlastního softwarového vývoje. Zároveň vyvíjíme a provozujeme platformu vuMediaTM pro kódování, správu a distribuci audiovizuálního obsahu po Internetu na počítače, set-top boxy, tablety a mobilní telefony.Naše řešení se uplatňují zejména v televizních a rozhlasových stanicích, studiích zaměřených na obrazovou a zvukovou produkci, postprodukci a grafiku, telekomunikačních a mediálních společnostech, veřejných institucích, státní správě a školách. Prostřednictvím své modulární platformy vuMediaTM zajišťujeme implementaci přehrávačů, správu dat, zabezpečení obsahu proti zneužití (např. DRM), hosting, poskytování úložišť a doručování obsahu. Dále poskytujeme servisní činnosti, konzultace, školení nebo zápůjčky zařízení. Mezi naše klienty v České a Slovenské republice patří Česká televize, TV Nova, FTV Prima, TV Markíza, Bonton film, O2 Telefonica nebo ČSOB. Více na www.visualunity.com

 • Organizers

  • logo DigiZone.cz

   DigiZone.cz

   Co běží v televizi, víte dobře. Ale co budou dávat za rok či dva? A půjde vůbec o televizi, jak ji dnes známe? DigiZone.cz rozplétá vztahy na televizním trhu a analyzuje trendy nejen digitálního vysílání. Sleduje nálady diváků, technologické novinky, pohyby peněz a lidí v branži. Zasvěcené komentáře pomáhají televizním příznivcům i profesionálům. Redakce pod vedením Jana Brychty získává odpovědi z první ruky od lidí, kteří řídí nejdůležitější média v ČR.

  • logo Mautilus

   Mautilus

   Mautilus je tým profesionálů s více než 10 lety zkušeností ve vývoji OTT multiscreenových aplikací. Společnost poskytuje zakázkové aplikace pro mezinárodní leadery v oblasti VoD služeb a televizního vysílání pro všechny hlavní platformy včetně smartphonů, chytrých televizí, herních konzolí, set-top boxů a HbbTV. Zaměřuje se však i na oblast SmartHome, IoT a VR/AR.

   Mautilus připravil také několik HbbTV produktů, např. HbbTV Event Manager (HENMAN), který umožňuje správu a plánování HbbTV interaktivních reklam, a řadu OTT white-label aplikací zahrnujících předpřipravený grafický design a standardní funkcionality, které mohou být upraveny a doplněny podle požadavků zákazníka.

   Jedinečné aplikace společnosti již využívají klienti jako HBO, Seznam.cz, O2, T-Mobile, CME, Siemens a desítky dalších společností na každém kontinentu.

 • Production

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.